Комунальний заклад "Новокраснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області"

Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Доводимо до Вашого відома, що на виконання Закону України «Про освіту», відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», згідно листа МОН №1/9-182 від 31.03.2020 р. зарахування дітей до 1 класу буде проходити з 30.04.2020 р. до 30.05.2020 року в режимі он-лайн.
Посилання для подачі заяв для зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».
Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів.
Знайти інструкцію для батьків щодо роботи в системі за посиланням school.isuo.org/contact
Або ви можете надати копії сканованих документів

1)заява;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) індифікаційний номер дитини;

4) копія паспорту одного з батьків, для підтвердження місця проживання

на електронну пошту закладу освіти [email protected] або [email protected]
5)Медичну довідку Форма № 0 086-1/о,

6) довідку про проведені щеплення;

7)фото

надасте при послабленні карантинних обмежень перед початком навчального року.
У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном: (246) 2-36-33

Адміністрація КЗ «Новокраснівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів»